Witamy na stronach spółki doradztwa podatkowego ERES Sp. z o.o.

Sukcesja i spadki

Zajmujemy się obsługą podatkową spadków i darowizn , a także pomocą w planowaniu sukcesji majątkowej.

W Polsce termin na złożenie zeznania podatkowego w razie spadku lub darowizny jest dość krótki i wynosi 30 dni od dnia powstania obowiązku podatkowego. Natomiast w pewnych okolicznościach podatnicy- spadkobiercy, obdarowani mogą skorzystać z ulgi w podatku od spadków i darowizn. Muszą tylko dochować pewnych terminów i złożyć odpowiednie dokumenty.

Doradcy podatkowi bezpiecznie przeprowadzą podatników przez gąszcz przepisów i zastawionych pułapek. Doradzamy oraz pełnimy funkcje profesjonalnego pełnomocnika w sprawach podatku od spadków i darowizn. Nie są to łatwe sprawy, często zagmatwane , od pokoleń niezałatwione. Często do masy spadkowej wchodzi wiele nieruchomości położonych w różnych częściach kraju o nieustalonym do końca stanie właścicielskim.

Naszym celem jest to ,żeby nasi klienci zapłacili podatek zgodnie z prawem , ale absolutnie w nie większej wysokości , niż prawo na to pozwala.

Spadkobierco, obdarowany ! Czas biegnie- zadzwoń lub napisz i zapytaj zanim będzie za późno: Maciej Sadowski +48 503 158 828, msadowski@eres.pl .